Home

zriadiť Nakresliť obrázok predpoklad pohár víťazov pohárov Ramenné plece meranie urážka

Zdvihol Pohár víťazov pohárov. Zomrel legendárny obranca Slovana

Slovan Bratislava vyhral pred 47 rokmi Pohár víťazov pohárov - Z regiónu -  Rádio Regina Západ
Slovan Bratislava vyhral pred 47 rokmi Pohár víťazov pohárov - Z regiónu - Rádio Regina Západ

Magazín Slovan :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového  klubu
Magazín Slovan :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Triumf Slovana v Pohári víťazov pohárov bude po 51 rokoch opätovne na  obrazovkách RTVS - Bratislavský Večerník ❤️
Triumf Slovana v Pohári víťazov pohárov bude po 51 rokoch opätovne na obrazovkách RTVS - Bratislavský Večerník ❤️

Bratislavu čakajú veľké oslavy: Storočný Slovan predstaví aj Pohár víťazov  pohárov | Športky.sk
Bratislavu čakajú veľké oslavy: Storočný Slovan predstaví aj Pohár víťazov pohárov | Športky.sk

Finále Pohára víťazov pohárov v roku 1997, Ronaldo strieľa gól z penalty -  Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras
Finále Pohára víťazov pohárov v roku 1997, Ronaldo strieľa gól z penalty - Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras

Víťaz PVP 1969 :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového  klubu
Víťaz PVP 1969 :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Vyhrali Pohár víťazov pohárov a stovku zabehli pod 11 sekúnd. Čapkovičovci  oslávia 75. narodeniny | TVNOVINY.sk
Vyhrali Pohár víťazov pohárov a stovku zabehli pod 11 sekúnd. Čapkovičovci oslávia 75. narodeniny | TVNOVINY.sk

Galéria k článku: ŠK Slovan Bratislava - ŠKF Sereď - fotografia 3/3 |  Sportky
Galéria k článku: ŠK Slovan Bratislava - ŠKF Sereď - fotografia 3/3 | Sportky

Galéria k článku: Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová  trénera, ktoré sa do bodky splnili! - fotografia 8/10 | Sportky
Galéria k článku: Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová trénera, ktoré sa do bodky splnili! - fotografia 8/10 | Sportky

Pohár víťazov pohárov Archives - Týždenník KOMENT

História Tehelného pola - 🏆21.5.1969🏆 Dnes je tomu presne '50' rokov čo  Slovan Bratislava zvíťazil vo finále Pohára víťazov pohárov nad FC  Barcelona 3:2. | Facebook
História Tehelného pola - 🏆21.5.1969🏆 Dnes je tomu presne '50' rokov čo Slovan Bratislava zvíťazil vo finále Pohára víťazov pohárov nad FC Barcelona 3:2. | Facebook

Športový pohár pre víťazov | Poharebest.sk

KickOff - Česť pamiatke tejto legendy 🖤🙏 🏆Majster ligy '68 🏆FA Cup '69  🏆🏆 Charity Shield '68 a '72 🏆🏆League Cup '70 a '76 🏆Pohár víťazov  pohárov '70 #colinbell #kingofthekippax #legend #rip #citizens  #manchestercity @mancity | Facebook
KickOff - Česť pamiatke tejto legendy 🖤🙏 🏆Majster ligy '68 🏆FA Cup '69 🏆🏆 Charity Shield '68 a '72 🏆🏆League Cup '70 a '76 🏆Pohár víťazov pohárov '70 #colinbell #kingofthekippax #legend #rip #citizens #manchestercity @mancity | Facebook

Pohár PVP 1969 ŠK Slovan Bratislava - FC Barcelona 3:2 - YouTube

Pohár Víťazov Pohárov V Ouagadougou - song and lyrics by Puding Pani  Elvisovej | Spotify
Pohár Víťazov Pohárov V Ouagadougou - song and lyrics by Puding Pani Elvisovej | Spotify

Štyridsať rokov v tieni Pohára víťazov pohárov | Šport | Bratislavské noviny

Galéria k článku: Slovan pred 50 rokmi triumfoval v Európe po výhre nad  Barcelonou: Bol to darček pre nás všetkých - fotografia 1/2 | Sportky
Galéria k článku: Slovan pred 50 rokmi triumfoval v Európe po výhre nad Barcelonou: Bol to darček pre nás všetkých - fotografia 1/2 | Sportky

Superpohár víťazov pohárov BFZ a JmKFS v sobotu 3.8.2019 na ihrisku Start  Brno – Bratislavský Futbalový Zväz
Superpohár víťazov pohárov BFZ a JmKFS v sobotu 3.8.2019 na ihrisku Start Brno – Bratislavský Futbalový Zväz

športové poháre

Pred 50 rokmi Slovan dobyl Európu. Na finále Slovan - Barcelona sa bude  dlho spomínať
Pred 50 rokmi Slovan dobyl Európu. Na finále Slovan - Barcelona sa bude dlho spomínať

Futbal-FL: ŠK Slovan na oslave narodenín predstaví pohár PVP i novú hymnu +  kompletný program, Bratislavský kuriér
Futbal-FL: ŠK Slovan na oslave narodenín predstaví pohár PVP i novú hymnu + kompletný program, Bratislavský kuriér