Home

hodnosť dnes večer neznalosť kto ma najsilnejšiu strelu futbal vynikajúci sell kňaz

Dráma až do záverečného hvizdu: Dvadsaťjednotka hrdinsky vzdorovala  favoritovi zo Španielska! | Športky.sk
Dráma až do záverečného hvizdu: Dvadsaťjednotka hrdinsky vzdorovala favoritovi zo Španielska! | Športky.sk

Traja Spoza piva: Liverpool - Real Madrid (2:5), osemfinále Ligy majstrov -  BROsport.sk
Traja Spoza piva: Liverpool - Real Madrid (2:5), osemfinále Ligy majstrov - BROsport.sk

Futbal: kvalifikácia ME 2023: Slovensko - Španielsko 2:3 - výsledok dnes |  Šport.sk
Futbal: kvalifikácia ME 2023: Slovensko - Španielsko 2:3 - výsledok dnes | Šport.sk

Liberec so Slovákmi v zostave triumfoval na pôde Jablonca: Slavia si  upevnila pozíciu lídra | Športky.sk
Liberec so Slovákmi v zostave triumfoval na pôde Jablonca: Slavia si upevnila pozíciu lídra | Športky.sk

Výhru zariadili Messi s Neymarom. Tréner PSG chcel nasadiť najsilnejší útok  | SPORTNET
Výhru zariadili Messi s Neymarom. Tréner PSG chcel nasadiť najsilnejší útok | SPORTNET

Slovan Bratislava Žilina ONLINE dnes futbal

MS vo futbale - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Slovanista Dávid Strelec v strede pozornosti. Má vraj potenciál byť  svetovým hráčom
Slovanista Dávid Strelec v strede pozornosti. Má vraj potenciál byť svetovým hráčom

Slovenskí futbalisti nechali v Izraeli srdce a bili sa o výsledok, ale  kondične neboli na tom dobre - SITA.sk
Slovenskí futbalisti nechali v Izraeli srdce a bili sa o výsledok, ale kondične neboli na tom dobre - SITA.sk

Luis Enrique: Kľúčovým momentom bola Asensiova strela

Rozhovory s manažérmi pred zápasmi skupiny západ | Niké Superliga | Národná  liga v malom futbale
Rozhovory s manažérmi pred zápasmi skupiny západ | Niké Superliga | Národná liga v malom futbale

HNonline.sk - Komentátor Pavol Gašpar: Živé vysielanie je najrizikovejšia  časť športovej žurnalistiky
HNonline.sk - Komentátor Pavol Gašpar: Živé vysielanie je najrizikovejšia časť športovej žurnalistiky

Sancho sa zaskvel: Kombináciu United zakončil umiestnenou strelou! |  SportovyMagazin.sk
Sancho sa zaskvel: Kombináciu United zakončil umiestnenou strelou! | SportovyMagazin.sk

NHL: Najtvrdšiu strelu má Hedman, dominoval aj Aho (súťaže zručností) |  SPORTNET
NHL: Najtvrdšiu strelu má Hedman, dominoval aj Aho (súťaže zručností) | SPORTNET

ONLINE: Taliansko - Argentína, finále Pohára šampiónov LIVE dnes | SPORTNET

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Najtvrdšia strela vo futbale - futbaltrening.sk

Fotky a výsledky: Red Bull Neymar Jr's Five v Žiline

Z favoritov naplno zabrali len Žilina a Dunajská. Slovan zaváhal - Fortuna  liga - Futbal - Športweb
Z favoritov naplno zabrali len Žilina a Dunajská. Slovan zaváhal - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Česi si premiérové pôsobenie medzi elitou užili. Čo najskôr sa chcú vrátiť  späť
Česi si premiérové pôsobenie medzi elitou užili. Čo najskôr sa chcú vrátiť späť

Liga majstrov (1. kvalifikačné kolo): Slovan v odvete na Shamrock nestačil,  ale postúpil a vyzve YB Bern - SITA.sk
Liga majstrov (1. kvalifikačné kolo): Slovan v odvete na Shamrock nestačil, ale postúpil a vyzve YB Bern - SITA.sk

Slovan vypálil Ferencvárosu rybník: Fantastický obrat v závere! | Nový Čas

Chorvátsko zdolalo Brazíliu: Výsledok štvrťfinále MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Chorvátsko zdolalo Brazíliu: Výsledok štvrťfinále MS vo futbale 2022 | SPORTNET

LIGA MAJSTROV: Slovan zvíťazil v Budapešti nad Ferencvárosom 2:1

PSG vybojoval proti Brestu tesnú výhru, Galtier: Chýbalo nám nasadenie

Trnava splnila, čo chcela, ale už to nestačilo. Stále má o čo hrať - Šport  - Futbal - Európske poháre - Športweb
Trnava splnila, čo chcela, ale už to nestačilo. Stále má o čo hrať - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Veľký obrat v Budapešti! Slovan umlčal Ferencváros - Šport - Futbal -  Európske poháre - Športweb
Veľký obrat v Budapešti! Slovan umlčal Ferencváros - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb